Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
TWOJA REKLAMA TUTAJ, TYLKO 2 ZŁ DZIENNIE

Aktualności

Michał Cieślak wygrywa z Jurijem Kaszińskim

Michał Cieślak wygrywa z Jurijem KaszińskimW walce wieczoru Michał Cieślak (21-1, 15 KO) wygrał przez KO juz w 1 rundzie z Jurijem Kaszińskim (20-2, 18 KO). Pojedynek zaczął się od kilku celnych ciosów na tłów ze strony Cieślaka. Po 1 minucie Cieślak wyprowadził straszliwy cios z prawej ręki na głowę rywala, który wyrażnie zamroczył Kaszińskiego. Sędzia nie liczył i widząc w jakim stanie jest Kasziński przerwał walke. W innych walkach na Polsat Boxing Night Nikodem Jeżewski (20-1-1) wygrał na punty we wszystkich sędziów 3:0 z Władimirem Reznicekiem (10-4-2) z Czech. Trzeba powiedzieć że Chech postwil sie Jeżewskiemu i do końca wierzył w wygraną. W innym pojedynku Ewa Piątkowska (16-1, 4 KO) wygrała na punkty po sześciu rundach z Judy Waguthii (17-10-4).