O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Artur Szpilka vs. Tomasz Adamek w MMA ?

Artur Szpilka vs. Tomasz Adamek w MMA ?Do ciekawej informacji dotarliśmy, jakoby Artur Szpilka (24-5, 16 KO) miałby zawalczyć z Tomaszem Adamekiem (53-6, 31 KO), nie w walce bokserskiej, lecz w formule MMA.Byłby to rewanż za starcie obu bokserów w listopadzie 2014 roku na gali PBN w Krakowie. Kiedy to "Szpila" wygrał z ''Góralem" na punkty. Artur ostatnią walkę walczył z Łukaszem Różańskim, przegrywając przez nokaut., natomiast Tomek przegrał również przez KO z Jarrellem Millerem -2018-10-06.

"Padło nazwisko Adamek, potwierdzam. Na pewno jest to wizja Martina , dlatego nie wiem, na jakim etapie są rozmowy z Tomkiem Adamkiem. Uważam, że dla kibiców byłoby to ciekawostką. Walka w nowej formule, a do tego jeszcze rewanż. Rewanż w boksie jeszcze zawsze można zrobić później, gdybyśmy obaj wyrazili zgodę, ale taki niepisany rewanż w nowej formule, któremu będzie towarzyszyła niepewność, jak się zachowamy, bo obaj nigdy wcześniej nie mieliśmy styczności z MMA, byłby czymś ciekawym" - powiedział Szpilka dla Interii.

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %

Kategorie aktualności

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.
Zapomniałeś/aś hasła?

Aktualnie online

Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: damian

Ankiety

Kto zwycięży?
stat4u


Powered by PHPFusion Copyright © 2021 PHP Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc