O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Youri Kalenga vs Siergiej Radczenko na PBN

Youri Kalenga vs Siergiej Radczenko na PBNJak się dowiedzieliśmy Kongjczyk Youri Kalenga (27-6, 20 KO) z Ukraińcem Siergiej Radczenko (7-7, 2 KO) mają się zmierzyć na gali Polsat Boxing Night 22 października w Gliwicach. Obaj bokserzy są bardzo znani dla polskich kibiców, i Kalenga jak i Radczenko mierzyli się już z polskimi zawodnikami. Kongijczyk walczył 2018-04-21 w Częstochowie z Mateuszem Masternakiem, przegrał. Walczył też z Michałem Cieślakiem, z którym także przegrał. Ukrainiec walczył z Krzysztofem Głowackim, z którym poległ ale miał na deskach Głowackiego, i tam przez moment pachniało sensacją. Walczył też z Arturem Szpilką, walkę którą przegrał ale kilkakrotnie posyłał Szpilkę na deski i wynik walki był wielką kontrowersją, praktycznie wszyscy kibice widzieli wygraną Radczenki. Przegrał też z Masternakiem, ale w tej walce nie było kontrowersji, Master zdominował Ukraińca. Bił się też z Michałem Cieślakiem, przegrywając na punkty.

Walką wieczoru na PBN mam być starcie Nikodema Jeżewskiego (20-1-1, 9 KO) z znanym także dobrze polskim kibicom Amerykaninem Steve'em Cunninghamem (30-9-1, 13 KO).

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %

Kategorie aktualności

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.
Zapomniałeś/aś hasła?

Aktualnie online

Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: damian

Ankiety

Kto zwycięży?
stat4u


Powered by PHPFusion Copyright © 2021 PHP Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc