Piotr Łącz - była oferta walki z Jarrellem Millerem
W wywiadzie dla ringpolska.pl Piotr Łącz przyznał, że dostał ofertę walki z Amerykaninem Jarrellem Millerem. To duże nazwisko i była by szansa wypromowania się na nim. Pamiętamy jak Łącz zremisował z Argentyńczykiem Kevinem Cristopherem Ramirezem w turnieju talentów WBC a ten wygrał cały ten turniej, czyli nie odpadł z anonimowym pięściarzem. Czekamy na jakieś informacje na temat jakieś walki Piotra.Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.




Żadne komentarze nie zostały dodane.