O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
TWOJA REKLAMA TUTAJ, TYLKO 2 ZŁ DZIENNIE

Aktualności

Masternak i Cieślak wygrywają swoje walki we Wrocławiu

Masternak i Cieślak wygrywają swoje walki we WrocławiuPrzed chwilą zakończyła się gala Knockout Boxing Night 34 we Wrocławiu. W walce wieczoru Mateusz Masternak (48-6, 31 KO) wygrał przez TKO z Francuzem Jeanem Jacquesem Olivierem (15-3-2, 10 KO) w ósmej rundzie. Również zwycięstwo po swojej stronie zapisał Michał Cieślak (26-2, 20 KO) który również przez TKO wygrał z Juanem Diazem (10-1, 10 KO).
A tak wyglądała walka Masternaka:
W walkę lepiej wszedł Francuz i na początku rundy to on zaatakował ale koniec rundy należała dla Masternaka. 2 rudna wyrównana ataki z obu stron. Jak Masternak atakował to Olivier odpowiadał. 3 runda wyrównana ale w końcówce trafił Master francuza. W 4 rundzie nadal ataki obu pięściarzy, Francuz nie pękał i miał swoje momenty. W 6 rundzie mocno prawym trafił Masternak. W 7 rundzie kombinacja 4 ciosów na korpus popisał się Master 8 runda koniec potężnym prawym Masternak rzucił na mate Francuza.
Jak początek walki był taki niepewny w wykonaniu Mastera tak z biegiem walki coraz lepiej sobie radził, ale też Francuz okazał się dobrym przeciwnikiem, był całkiem szybki, szczególnie na początku walki ale zdecydowała ringowa inteligencja Mastera.
Jeśli chodzi o Cieślaka to też dobry boks pokazał, rozbijał i rozbił rywala.
W wcześniejszej walce Rafał Wołczecki (12-0, 8 KO) wygrał z Damianem Bonellim (24-14, 20 KO). Włoch poddał się w 6 rundzie po mocnym prawym Polaka, TKO. Dobry boks Wołczeckiego. Podsumowując całą galę to bardzo dobra, szczególnie 3 ostatnie walki były bardzo ciekawe.

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %


Polityka cookies
Reklama

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.
Zapomniałeś/aś hasła?


Aktualnie online

Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: Apis


Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc